Auto, moto și ambarcațiuni

Imobiliare

Imobiliare

Locuri de muncă

Electronice şi electrocasnice

Modă şi frumusețe

Casă şi grădină

Mama şi copilul

Sport, timp liber, artă

Animale de companie

Agro şi industrie

Matrimoniale

Servicii, afaceri, echipamente firme

1

Stivuitorist - Depozit fresh Apahida

Verifică cu vânzătorul Apahida, Județul Cluj Publicat: acum 4 ani • Numar anunt: 9 • Vizualizari unice: 234

Detalii despre locul de muncă

  • Angajați pe cineva
  • PROFI
  • Cu normă întreagă

Stivuitorist

Autorizatie ISCIR de stivuitorist
Rezistenta la temperaturi controlate (intre 2-10 grade constant)
Program in schimburi

Persoană perseverentă, muncitoare
Cu rezistență la efort fizic susținut
Persoană integră, care respectă regulile companiei
Cu spirit de echipă
Dornic să faci parte dintr-una cele mai mari companii de Retail din țara

De peste 18 ani, lanțul de magazine PROFI se dezvoltă continuu, având o expansiune accelerată, planificând să depășească în 2019 pragul de 1.000 de magazine în toată țara.
PROFI este un angajator de top din retailul modern, cu o echipă dinamică, flexibilă și ambițioasă, formată din peste 15.000 de angajați.
Susținem dezvoltarea și creșterea armonioasă a companiei PROFI prin identificarea de noi membri, deschiși, implicați și dornici să se dezvolte profesional într-un mediu competitiv.
Detalii suplimentare despre PROFI poți găsi pe site-ul nostru.
Abia așteptăm să aflăm mai multe și despre tine și să ne cunoaștem!

Descriere

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?

Oportunitatea de a lucra în rețeaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografică din România;
Transport asigurat
Posibilitati reale de avansare
Training la locul de munca
Contract pe perioada nedeterminata

Ce vei face tu pentru noi?

• Cu ajutorul stivuitorului cu lame laterale, vei urca/cobora paletii cu marfa de pe rafturile depozitului. Paletii cu marfa contin: oua, carne, lactatate, mezeluri
• Vei reaproviziona locatiile de picking
• Comenzile se primesc pe scanner
• Vei confirma urcarea/coborarea paletului prin scanner

Cerinte:Autorizatie ISCIR de stivuitorist
Program in schimburi.

Dacă esti:

...aplica cu incredere!
E momentul pentru un job bun

Descrierea companiei

Detalii suplimentare despre PROFI poți găsi pe site-ul nostru www.profi.ro
Stai întotdeauna în siguranță! Nu faceți niciodată o depunere într-un cont bancar înainte de a vă întâlni cu vânzătorul și doar după ce ați semnat un contract de vânzare-cumpărare. Nici un agent de publicitate privat serios nu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni. Primirea unui e-mail cu un buletin scanat nu înseamnă că ați identificat expeditorul. Faceți acest lucru la fața locului, atunci când semnați un contract de vânzare-cumpărare.
Apahida, Județul Cluj

Comentarii 0

Nu sunt comentarii adăugate